Kysuce - Kysuce 2015

Každý človek by mal poznať svoj rodný kraj, jeho históriu, jeho najkrajšie kúty, atrakcie,... Z takýchto cieľov vychádzame aj na našej škole a snažíme sa o to, aby si už žiaci na 1. stupni ZŠ osvojovali tieto poznatky  a formovali si vzťah k rodnému kraju. Dobrou príležitosťou, ako sa prezentovať je súťaž pre žiakov 3. a 4. ročníka Kysuce – Kysuce.

Už tradične v tejto súťaži dosahuje naša škola výborné výsledky a dobré umiestnenia.  Aj v tomto školskom  roku sme zabojovali o popredné miesto a v záverečnom súboji so ZŠ Čadca – Podzávoz sme nakoniec obidve družstvá obsadili   1. miesto .

Chcem veľmi pochváliť mojich žiakov za vedomosti, záujem, bojovnosť:

Z 3. ročníka to bola Simonka Bielčiková a Šimon Dlhopolček,

zo 4. ročníka Sofia Gomolová a Kristián Polák.

Patrí im naozaj veľká pochvala za vzornú reprezentáciu našej školy.

Dr. Jana Budošová