Vzácna návšteva so šedinkami vo vlasoch

Deň starých rodičov vznikol na podnet Američanky Marian Lucille Herndon McQuade, ženy v domácnosti, matky 15 detí a starej matky 40 detí. Tento deň je príležitosťou ukázať lásku k starým rodičom a zas oni majú možnosť prejaviť svoje city k svojim deťom a vnúčatám, podať im pomocnú ruku a podeliť sa s nimi o životné múdrosti. Aj my sme si chceli tento deň pripomenúť a uctiť, a tak sme 15. 10. 2014 pozvali babičky a dedkov do školy, aby sa prišli na svoje vnúčatá pozrieť a pospomínať si na svoje školské roky. Deti sa predviedli svojimi vedomosťami a zručnosťami . Zaspievali piesne, zatancovali, recitovali a obdarovali svojich starkých darčekmi. Oni sa podelili so svojimi spomienkami na školu a ako to kedysi bolo. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, lebo sme vďaka nim prežili príjemné chvíle. Ich úsmev nás bude dlho v spomienkach sprevádzať.