Škola v prírode

V dňoch od 19. 4. do 23. 4. 2015 sa žiaci štvrtého a tretieho ročníka zúčastnili Školy v prírode. V krásnom prostredí  Nízkych Tatier v oblasti Jasná zažili nezabudnuteľné dni. Okrem vyučovania, každý deň absolvovali zaujímavý program predovšetkým v prírode. Navštívili  Demänovskú jaskyňu slobody, vystúpili k Symbolickému cintorínu obetiam Nízkych Tatier, využili sneh na jarnú sánkovačku a  vrcholom bol výstup na klenot Nízkych Tatier – Chopok. Odtiaľ bol krásny výhľad na okolitú našu krajinu. Vysoké a Nízke Tatry ako na dlani a prechádzka po ich hrebeni v krásnom slnečnom počasí všetkých nabilo úžasnou energiou. Po takýchto chvíľach strávených vonku sa deti mohli regenerovať a relaxovať v hotelovom bazéne. V posledný deň pobytu sa rozlúčili so Školou v prírode poriadnou tancovačkou. Ako darček si deti odniesli tričká, ktoré si každý vyzdobil podľa vlastnej fantázie. Tie im budú pripomínať chvíle strávené mimo domova, bez rodičov, ktoré perfektne zvládli.