Celoškolský výlet

Obdobie ku koncu školského roka je okrem iného spojené s výletmi. Každý kolektív si vychutnal spoločné chvíle mimo triedy a spestril si deň spoločnými zážitkami. Napríklad malí boli pozrieť Zoo v Bojniciach, svet rozprávok v Habakukoch, väčších zaujala svojimi krásami Demänovská jaskyňa slobody. Tento rok niektorí cestovali do Bratislavy a obzreli si priestory parlamentu. Mnohé výlety boli do prírody, kde sa kochali krásami našich Tatier. Po týchto triednych výletoch organizujeme ešte jeden, a to celoškolský, na ktorom sa stretnú žiaci od 1. až po 9. ročník ako odmena pre nich, že školské povinnosti si plnia veľmi zodpovedne. Tento rok sa boli okúpať do Tatralandie. Súčasťou tohto zábavného parku je areál, tzv. Tatrapolis – svet miniatúr, ktorý deti navštívili a užívali si ponúkané atrakcie. Bol to veľmi pekný slnečný deň, plný zábavy a zážitkov.