Rozlúčka s knižnicou

Žiaci 2.ročníkov našej školy boli v tomto školskom roku zapojení do projektu Kysuckej knižnice „Čítam, čítaš, čítame „.

Cieľom tohto projektu bolo pritiahnuť deti k čítaniu kníh a tým rozvíjať čitateľskú gramotnosť  a rozvíjať sociálno – komunikačné zručnosti.

Zároveň jednotlivé triedy ( nielen našej školy ) medzi sebou súťažili v počte prečítaných kníh za celý školský rok.

A takto sme čítali :

2. A

2. B    139 kníh

2. C

Odmenení boli aj najlepší čitatelia z každej triedy, ktorí si odniesli aj vecné ceny :

2. A    Terezka Turiaková

Klárka Zapletalová

Vaneska Nagyová

Lukáško Grochal

2. B    Sárka Bulejová

Jakubko  Mešťan

Vaneska Slivková

Šimonko Pohančeník

2. C    Paulínka Urbanková

Eliška Bednárová

Viktorka Cudráková

Ďakujeme pani knihovníčkam Peťke Gavenčiakovej a Mirke Rosinovej, ktoré sa nám počas celého roka venovali a pripravovali pre nás zábavno – poučný program a aktivity.

Tr.učiteľky 2.ročníkov