Opäť zažiarila krása slova

Až 29 šikovných recitátorov prvého stupňa sa predstavilo v školskom kole prednesu poézie a prózy. Pripravili sa naozaj svedomito a bolo veľmi ťažko vybrať tých najlepších. Nakoniec sa porota rozhodla takto:

Poézia

1.miesto Nikolas Polák 3.A

2.miesto Patrícia Tomaníková 2.B

3.miesto Lea Plecová 4.B

Próza

1.miesto Samuel Juriga 2.B

2.miesto Sára Bulejová 3.B

3.miesto Michaela Vlčková 2.A

Všetkým víťazom srdečne blahoželáme!!!

Samuel Juriga a Nikolas Polák budú našu školu reprezentovať v obvodovom kole. Budeme im všetci držať palce.

Ani 2. stupeň sa nedal zahanbiť. A hoci nebola účasť taká hojná, ako sa predviedli deti z 1. stupňa, nebola núdza o kvalitný prednes. Preto sa porota rozhodla udeliť v II. a III. kategórii poézie a prózy len 1. miesta a všetci ostatní súťažiaci boli na 2. mieste.

Pôjdu nás teda reprezentovať vo februári víťazi jednotlivých kategórií:

II. kat. POÉZIA: T. Strkáčová (6.A)

PRÓZA:  N. Gáborová (6.A)

III.kat. POÉZIA: K. Polák (9.A)

PRÓZA: S. Zagrapanová (8.A)

Na 2. mieste sa umiestnili: E. Balážová(5.A), V. Legerská (5.A), S. Sadleková (5.B), J. Klieštik (6.B), K. Šteinigerová (5.B), R. Vrábliková (5.B), M.Kubašková ( 6.A), M. Kajánek (7.A), A. Paluchová (9.A), N. Čorbová ( 9.A).