VIANOČNÁ BURZA A TOMBOLA

Žiaci 9.A zorganizovali vianočnú burzu a tombolu.

Tombolové lístky sa predávali ráno pred vyučovaním a v závere vianočnej besiedky sa uskutočnilo losovanie. Ceny do tomboly venovali žiakom sponzori, ktorých oslovili v predchádzajúcich dňoch a aj touto cestou im ďakujeme za podporu tejto žiackej akcie. Poďakovanie si rovnako zaslúžia aj tí, ktorí si  tombolové lístky zakúpili. Výťažok  z akcie vo výške 35 € pôjde na charitatívne účely.

BURZA

Jednou z ďalších vianočných akcií bola "Burza vianočných darčekov". Deti mali možnosť ponúknuť vlastnoručne vyrobené darčeky svojím spolužiakom za primeranú cenu. Niektorí z predávajúcich venovali časť svojho "zárobku"na charitu a podporili tak projekt žiakov deviateho ročníka.

Ponuka bola pestrá a ďakujeme všetkým ďeťom, ktoré venovali svoj čas na prípravu darčekov, ktoré ponúkali spolužiakom.