PLAVECKÝ VÝCVIK -  4.ROČNÍK

Nový školský rok odštartovali žiaci štvrtého ročníka už tradičným Plaveckým výcvikom, ktorý sa uskutočnil v týždni od 16. 9. do 20.9. 2013 v našej  mestskej plavárni. Výcvik našich plavcov realizovala plavecká škola Žabka, v ktorej pracujú skúsení a profesionálni plavčíci. Tí  vytvorili  deťom skutočne zaujímavý a radostný týždeň vo vode. Naši štvrtáci sa ukázali ako veľkí odvážlivci, bojovníci i úžasní plavci. Mnohí prekonali svoj veľký strach z vody a na záver kurzu ukázali všetkým spolužiakom svoje pokroky. Každý si domov odniesol Mokré vysvedčenie i veľa krásnych zážitkov.
       V mene triednych učiteliek 4. ročníka, ktoré mali možnosť celý výcvik sledovať chcem poďakovať plaveckej škole Žabka za skvelú prácu, ktorú s našimi deťmi odviedli a verím, že naša výborná spolupráca bude pokračovať aj v nasledujúcich rokoch.

S. Melicherová